Rent Filo Kiralama Hizmetleri

Rent Filo olarak 15/07/1996 yılında temelleri atılmış ve kurmuş olduğumuz firmamız 21 senelik deneyim ile En iyi ve En Kaliteli Hizmet anlayışı sayesinde hızla büyümüş ve seçkin bir kurum haline gelmiştir.
Oto Araç Kiralama başlayan ve başarı asla tesadüf değildir sloganı ile sektöre ismini altın harflerle yazdıran Rent Filo modern hayatın bize getirdiği ve sektörün alternatif ihtiyaçlarının öne çıktığı her alanda hizmet kalitesini artırarak yoluna hızla devam etmektedir.

Kuruluşumuzdan bugüne yerli ve yabancı kurumsal firmalara ve bireysel müşterilerimize;

  • Vip şoförlü araç kiralama
  • Havaalanı karşılama ve transfer
  • Düğün organizasyonları ve özel günler için klasik ve yeni tip araç kiralama hizmetleri
  • Organizasyonlarda isteğe göre super-sport araçlarla sürüş etkinlikleri

hizmetlerini vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlere odaklanmayı ve kendimizi daha iyi yetiştirerek o hizmet kaleminde uzman olmayı hedefledik. Yerli ve yabancı firmaların İstanbul’da düzenlemeyi düşündükleri toplantı ve teşvik gezisi organizasyonlarında uzmanlaşmamızın yanında yemek, toplantı ve özel eğlence programları içeren organizasyonlarda kobilerin ve yerli firmaların yabancı misafirlerini ağarlarken ihtiyaç duyacakları hizmetleri vermekte ; www.rentfilo.com projemiz ile yerli ve yabancı firma ve kişilerin özel günlerinde ihtiyaç duyacakları yüksek standart ulaşım hizmetleri sunmakta uzmanlaşmış bir firmayız.

Konum

Markalarımız

Dil Seçin >>