HAVAALANI TRANSFER HİZMETLERİ

Şoförlü Araç Kiralama Servisi sizin için misafirlerinizi karşılayıp hoş geldiniz diyor. Misafirlerinizin sizin ve ülkemiz hakkındaki ilk düşünceleri aslında gümrük kapısından çıktıkları zaman hava alanında başlıyor. Bizler, bu ilk izlenimin olumlu ve başarılı olması için tecrübelerimize dayanarak misafirlerimizi karşılıyoruz.

Birkaç saatlik uçak yolculuğundan sonra misafirlerimiz, kendilerini bekleyen, ellerinde isimlerinin yazılı olduğu karşılama boardları ile güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarımız ile buluşuyorlar. Dışarıda hazır bekleyen aracımız, güvenli ve konforlu bir şekilde kendilerini kaldıkları otele götürürken, arkadaşlarımız yolda misafirlerinize ülkemiz ve İstanbul hakkında kısa bilgiler veriyor. Kaldıkları otele varıldığında yine arkadaşlarımız valizlerinin taşınmasına ve check in işlemlerine yardımcı olduktan sonra misafirimiz ile vedalaşıyorlar.

HER AN YANINIZDAYIZ

Dönüş transferlerimizde ise, misafirlerimize check out işlemlerinde yardımcı olduktan sonra otelden ayrılıp, bu sefer ülkemiz hakkındaki düşünceleri üzerine kısa ve keyifli sohbetler yaparak yolculuğumuzu tamamlıyor, hava alanında check in işlemlerine yardımcı olduktan sonra onlardan ayrılıyoruz.ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ


Bir araca ihtiyacınız olduğu her an, özel gün ve gecelerde, misafirlerinizi karşılamanız gerektiğinde, havalimanına gidiş – dönüşlerinizde transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Transfer hizmetinde size özel yeni ve konforlu bir araç ve takım elbiseli şoförümüz tarafından karşılanacaksınız.

Birbirinden konforlu ve lüks araçlarımızla harika bir deneyim yaşamaya hazır olun. Transferleriniz, Düğün, Davet yada Özel günleriniz için sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.
Yetişmeniz gereken önemli yerler ve toplantılar için, Değerli misafirlerinize şehrinizde unutulmaz bir gezinti yaptırmak için yada Tüm transfer işlemleriniz için tek bir telefonunuz yeterli.
Şoförlü Araç Kiralama ile uçak konforundaki lüks araçları, en az bir yabancı dil bilen son derece tecrübeli şoförleriyle konforlu bir yolculuğa hazır olun! Seden Limousine’in son model lüks araç filosu,yılların deneyimi ve hizmet kalitesinin ayrıcalığıyla hizmetinizdedir.
Yenilenmiş araç filomuz ile Transferleriniz, Şehir içi ve Şehirler arası geziler ve diğer tüm organizasyonlarınızda konusunda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.DÜĞÜN ARAÇLARI KİRALAMA HİZMETLERİ


Düğün , Nişan ve Davet gibi özel günlerinizi unutulmaz güzellikte dakikalarla süslemek ve yaşatmak için Özel Düğün Araçlarımızı her zaman emrinize sunuyoruz. Çünkü sizlerin mutluluğu her şeyden önce gelir.

Birbirinden lüks makam arabası sınıfındaki araçlarımız ile herkesi kıskanndıracaksınız. Özel şoförümüz ile düğününüzden sonra şehir turu ile gezebilir, araçlarımızın rahatlığında; İstanbul'u daha önce hiç bu kadar güzel bulmadığınızı itiraf edeceksiniz.
Tüm genç kızların hayali olan Klasik oto grubundan olan Coupe araçlarımız. Yılların eskitemediği kalitesi ve asil duruşu ile hatırlarınızdan asla silinmeyecek çok özel bir gün sizi bekliyor. Mutluluğunuzda bu araçla düğününüze gitmenizin de çok büyük payı olacak.
Sizleri en mutlu gününüzde yolların hakimi sayılacak türden Jeep'lerimizle dünyaevine uğurluyoruz. Tecrübeli Özel Şöförünüz sayesinde düğün telaşı esnasında hiçbir yere gecikmeyecek ve düğünden sonraki yapacağınız şehir gezinizle bu keyifli yolculuğun tadını uzunca bir süre hafızanızdan silinmeyecektir.


Markalarımız

Dil Seçin >>